Tort i alkohol

Pyszne, kremowe, owocowe i …. gołe! – Naked Cake w kilku odsłonach <3

16 marca 2017

Kto by pomyślał, że tort bez grubej warstwy kremu, różyczek z bitej śmietany i tony innych mazideł, może być tak piękny i wyjątkowy? I to w dodatku na ślubie? 

No ja tak myślę. Jestem zakochana w tortach, prostych, wyjątkowych i bez masy zbędnych cukrowych gadżetów. Im mniej tym lepiej. Stylówa boho wymiata. I chwała temu, kto to wymyślił 🙂

Choć tak naprawdę „Naked Cakes” stały się popularne około dwa lata temu, to jednak do dnia dzisiejszego, mocno trzymają się ścisłej czołówki, jeśli chodzi o torty weselne.

Przyozdobione kwiatami i owocami, stają się wyjątkową ozdobą każdego wesela. Możecie je znać również pod nazwą rustykalny, czy minimalistyczny. Są to niezwykle trafne określenia. Nie ma co kryć, że im bardziej „zdobny” tort, tym wyższa jest jego cena. Do nas jedynie należy decyzja jak ma wyglądać ten idealny.

 

 

Po obejrzeniu tych smakowitości, chciałoby się rzucić każdą dietę, prawda? Musicie przyznać, że te torty, wyglądają zabójczo pysznie i jeszcze długo będą królowały na weselnych stołach <3

A jaki tort zagości u Was na weselu ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *